İlbet Bonusları
Betvole Bonusları

14 Aralık 2018 Cuma İddaa Kuponu

Günün Banko İddaa Kuponu ▶ Hazır Kuponlar 14 Aralık 2018 Cuma

15 Aralık 2018 Cuma İddaa Kuponu

14 Aralık 2018 Cuma Günün Kuponu

Göztepe – Bursaspor: Bu sezona çok mükemmel başlayan beklenenin çok üstünde bir oyun performansı sergileyen daha sonra bu performasını sürdüremeyen ve alt sıralara doğru hızla gerileyen ev sahibi ekip Göztepe bu akşam bu sezona çok kötü beklenilenin altında giriş yapan daha sonra teknik direktör değişikliği ile yeniden kendi kalitesine dönen Bursaspor ile karşı karşıya geliyor. 

hazır kuponlar

Ev sahibi ekip Göztepe bu sene istedikleri zaman özellikle kendi evinde çok güzel top oynuyor. Bu sezon ligde aldıklaro toplam 18 puanla 12. sırayı işgal etmektedirler. Deplasman takımı olan Bursaspor ise şu an ligde aldıkları 19 puanla 11. sırayı işgal etmektedirler. İki takım da ligin devreye girmesine 2 maç kala kazanıp alt sıralardan biraz daha yükselmek isteyeceklerdir. Bu yüzden bu maçta iki takımın da gol atacağına inanıyorum.

KG Var Oran: 1.92 BETPAS

Gran Canaris – Buducnost: Geçen sene kendi liglerinde harikalar yaratan iki takımın bu mücadelesi çok çekişmeli geçecek gibi duruyor. Kendi liglerinde başarılı olsalar da Euroleague için kalite ve tecrübeden yoksunlar. İki takım üzülerek yazıyorum ki adeta averaj takımı gibiler. Buducnost arada süpriz sonuçlar alsa da bu maçtan mağlup ayrılır diye düşünüyorum. Gran Canaria daha fazla tecrübe ve kaliteli oyuncuya sahip.

Gran Canaria Kazanır Oran: 1.33 BETPAS

Nürnberg – Wolfsburg: Bu sene lige yeni yükselen ve ligden geldikleri yere geri dönmemek için mücadele eden Nürnberg kendi evinde son 3 yıldır oyun performansında dalgalı bir grafik çizen Wolfsburg ile karşı karşıya geliyor. Deplasman takımı son 3 haftada 2 galibiyet 1 beraberlik gibi bir sonuç aldılar. Yani son 3 haftadır çok formdalar. Ev sahibi ekip ise lige kendilerine göre iyi başlamalarına rağmen son 5 haftadır oldukça formsuz durumdalar.

hazır kuponlar

Ev sahibi ekip Nürnberg şu an ligde aldıkları 11 puanla 15. sıradalar. Küme düşme hattının 1 sıra önünde duruyorlar. Deplasman takımı olan Wolfsburg ise son haftalarda aldıkları puanlarla şu an ligde 19 puanla 9. sırada bulunmaktadırlar. İki takımın çekişmeli geçeceğini düşündüğüm bu mücadelesinde Wolfsburg’un rahat kazanacağını düşünüyorum.

Wolfsburg Kazanır Oran: 2.04 BETPAS

Bakmadan Geçme

28 Mayıs 2019 Salı Hazır Kupon

Günün Banko İddaa Kuponu ▶ Hazır Kuponlar 28 Mayıs 2019 Salı 28 Mayıs 2019 Salı …