İlbet Bonusları
Betvole Bonusları

13 Aralık 2018 Perşembe İddaa Kuponu

Günün Banko İddaa Kuponu ▶ Hazır Kuponlar 13 Aralık 2018 Perşembe

13 Aralık 2018 Perşembe İddaa Kuponu

13 Aralık 2018 Perşembe Günün Kuponu

Beşiktaş – Malmö: Uefa Avrupa Liginde belki de bu akşam oynanacak olan en heyecanlı en değişik sonuçlara sahne olacak maçlardan biri. Uefa Avrupa Ligi I grubunda bu akşam her takım yer değiştirebilir her takım bir anda kendini gruptan çıkarken bulabilir. Ev sahibi ekip Beşiktaş şu an grupta aldıklaro 7 puanla 2. sıradalar. 4 takım arasında 1 er puan fark olduğu için bu puan ya da sıralama bir şey ifade etmiyor. 

hazır kuponlar

Deplasman takımı olan Malmö ise bu grupta şu an aldıkları 6 puanla 3. sırada bulunmaktadırlar. Bu grupla ilgili denilebilecek tek yorum hangi takım kazanırsa o takım gruptan çıkacak. Beşiktaş takımının kendi evinde oynaması kadro kalite farkı ve tecrübesiyle bu maçtan gülen taraf olarak ayrılacağını düşünüyorum.

Beşiktaş Kazanır Oran: 1.58 BETPAS

Sevilla – Krasnodar: Avrupa Ligi J grubunda kritik bir mücadele ile daha karşı karşıyayız. Bu mücadele sadece Sevilla takımı için kritik. Krasnodar takımı gruptan çıkmayı garantilemiş durumda. Ev sahibi ekip Sevilla şu an avrupa liginde aldıkları 9 puan ve averaj ile 2. sırada bulunmaktadırlar.

Deplasman takımı Krasnodar ise şu an avrupa liginde aldıkları 12 puan ile 1. sırada bulunmaktadırlar. Sevilla takımı kendilerini riske atmazlar bu maçı çok rahat alırlar benim tahminim o yönde.

Sevilla Kazanır Oran: 1.38 BETPAS

Rapid Wien – Rangers: Gecenin en heyecanlı gruplarından biri daha G grubu. Futbolseverlerin kaçırmaması gereken maçlardan biri daha. Evet iki takım da adını çok duyduğumuz ya da görmeye alışık olduğumuz takımlardan değil ama iki takımın da galibiyete ihtiyacı olması bu maçı izlenmeye değer kılıyor. 

hazır kuponlar

Ev sahibi ekip Rapid Wien takımı bu sezon Avrupa ligi maçlarında aldıkları 7 puanla 2. sırada bulunmaktadırlar. Kendileri için büyük bir başarı gibi gözükse de bu grupta normal bir sıralama bence. Deplasman takımı olan Rangers ise şu an avrupa liginde aldıkları 6 puanla Rapid Wien’in hemen 1 sıra altında 3. sırada bulunmaktadırlar. İki takımın da galibiyete ihtiyacı olması bu maçta iki tarafında en az bir gol atacağı durumunu göstermektedir.

İki Takım da Gol Atar Oran: 1.53 BETPAS

Bakmadan Geçme

28 Mayıs 2019 Salı Hazır Kupon

Günün Banko İddaa Kuponu ▶ Hazır Kuponlar 28 Mayıs 2019 Salı 28 Mayıs 2019 Salı …